لباس خواب سفید خطر ابتلا به سرماخوردگی و آنفولانزا را کاهش می دهد

پوشیدن لباس خواب سفید در شب خطر ابتلا به سرماخوردگی یا آنفولانزا را کاهش می دهد. اگر به طور تصادفی هنگام خواب پتوهایتان را از پا درآورید یا شریک زندگیتان آنها را بدزدد، دچار سرما خواهید شد.

در چنین شرایطی، ممکن است بلافاصله بیدار نشوید تا بدن خود را بپوشانید.

اما اگر pjs خود را روشن کنید، دیگر نگران این نخواهید بود که کسی پتوهای گرمتان را از شما بگیرد. اگر در خواب به اندازه کافی در یک اتاق سرد پنهان باشید، به احتمال زیاد دچار سرماخوردگی خواهید شد.

در حالی که خواب خوب شبانه به شما کمک می کند تا برای فعالیت های روز بعد شارژ شوید، پوست شما همچنین سلول های مرده را می ریزد و خود را تجدید می کند.

هنگامی که به سرزمین خواب می روید، بدن شما سلول های مرده پوست پر از میکروارگانیسم ها را با سرعت زیادی دفع می کند. اگرچه ممکن است مضر نباشند، اما در صورت ورود به مکان نامناسب ممکن است باعث ایجاد مشکل شوند.

لباس

وقتی با لباس خواب به رختخواب می روید، بیشتر پوست مرده و باکتری ها در لباس شما قرار می گیرند و نه روی ملحفه های تخت. لباس خواب شما به عنوان یک مانع بین بدن و ملحفه های تخت شما عمل می کند.

بنابراین باید لباس خواب خود را به درستی و مرتب بشویید. به گزارش مدیکال دیلی، اگر لباس خواب خود را به درستی و به طور منظم نشویید، ممکن است مستعد ابتلا به سیستیت، MRSA و عفونت های پوستی باشید.

برای داشتن یک خواب خوب شبانه، باید قبل از خواب احساس راحتی کنید.

راحت بودن در خواب به شما کمک می کند تا سریع به خواب عمیق برسید و مدت زمان زیادی بدون وقفه در آنجا بمانید.

می توانید یک جفت پیژامه زیبا از مواد مناسب پوست بدن خود تهیه کنید. هنگام انتخاب مواد و پارچه مناسب به این گزینه ها توجه کنید:

لباس خواب نخی سبک: این نوع لباس خواب ها از مواد نرم و قابل تنفس ساخته شده اند و برای خواب در دمای گرمتر گزینه مناسبی هستند.

این لباس خواب برای بچه ها نیز ایده آل است زیرا پارچه نرم، بادوام و کششی برای جابجایی آسان است.

لباس خواب فلانل: این لباس خواب ها برای مناطق سردتر یا در شب های سرد گزینه بسیار خوبی هستند.

اگر خواب شما نیاز به لایه اضافی داشته باشد، از پارچه گرم و ضخیم لباس خواب خود لذت خواهید برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.